Ünlü çift peşlerindeki paparazzilere aldırmadı! Sarmaş dolaş yürüdüler

İngiliz şarkıcı Dua Lipa, podyumların aranan modelleri olan Bella ve Gigi’nin kardeşi Anwar Hadid ile ilişkisini 2021 yılında noktalamıştı. Fransız yönetmen Romain Gavras ise aynı yıl şarkıcı ve oyuncu Rita Ora’dan ayrılmıştı.

Lipa ile Gavras’ın aşk yaşadığı ise geçtiğimiz mart ayında, ikilinin BAFTA Ödülleri sonrası katıldıkları partide öpüşürken görüntülenmesiyle ortaya çıkmıştı.

AŞK BİTTİ!

8 aylık aşkın bitişi ise geçtiğimiz aralık ayında İngiliz The Sun gazetesinde yer almıştı. İkilinin yollarını ayırdığı bildirilirken, ayrılığın sebebinin ünlü şarkıcının üçüncü albümünün yayınlanmasından önce şu anda yalnızca müziğine konsantre olmak istemesi olduğu ortaya atılmıştı.

Ancak Dua Lipa, kariyerine öncelik vermek istediğini söylemesine rağmen İngiliz oyuncu Callum Turner ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin ilişkisi, dün geçtiğimiz ay Los Angeles’ta çıktıkları yemekte çekilen kareleriyle belgelenmişti.

ROMANTİK ANLARI KAMERALARA YANSIDI

Son olarak geçtiğimiz gün Los Angeles sokaklarında görüntülenen Dua Lipa ve Callum Turner, birlikte yürüyüş yaptı. Bir ara kahve içen ikili, mağazaları gezdi.

Peşlerine düşerek anbean fotoğraflarını çeken gazetecilere aldırış etmeyen ünlü çift, sarmaş dolaş gezerek romantik anlar yaşadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x