İkiz bebeklerine altı aylık hamile olan Yasemin Şefkatli: İsimleri İdo koydu!

İkiz bebeklerine altı aylık hamile olan Yasemin Şefkatli, önceki gün katıldığı davette görüntülendi. 31 yaşındaki güzel, “Hoca doğum konusunda kesin bir tarih vermiyor, onun için bekliyoruz. Ocak gibi olacak inşallah. Hazırlıklar devam ediyor, eksikleri yavaş yavaş tamamlıyoruz” dedi.

NORMAL DOĞUM MU, SEZARYEN Mİ?

İkiz bebeklerde pek normal doğum tercih edilmediğini belirten, doğumla ilgili kararı doktorun vereceğini vurgulayan Şefkatli, “Bakalım bizimki nasıl olacak? Gidişata göre karar vereceğiz” açıklamasını yaptı.

“İDO’NUN SAÇLARI BEYAZLADI”

“İdo babalığa hazır mı?” sorusuna ünlü isim, “İdo’nun saçı beyazladı. Benden daha çok yorgun. Bizim için biraz zor bir süreç. İdo da benim gibi çok mutlu ve heyecanlı, bakalım bekliyoruz” cevabını verdi.

“İki çocuk sizi zorlayacak mı?” sorusu üzerine Şefkatli, “Her şeyin bir zorluğu var, bir çocuğun da vardır. Yaşayarak göreceğiz. Sizlerin de çocukları vardır, bana anlatın” diyerek, basın mensuplarından ricada bulundu.

“SÜRPRİZ OLSUN”

Davette siyahlar içindeki stiliyle dikkatleri üzerine çeken Yasemin Şefkatli, ikiz bebeklere verecekleri isimlerin sorulması üzerine, “Sürpriz olsun. İsimleri İdo koydu” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x