Fiat sudan ucuza SUV satıyor! Fiat Egea Cross fiyat listesi!

Bugün sizlerle beraber Fiat Egea Cross modelini mercek altına alıyor olacağız. Türkiye’de satılan en uygun fiyatlı SUV modeli olan araç, zengin donanım listesi ile de tüketicilere geniş bir tercih ağır sağlıyor. Artık otomatik vites seçeneklerine de sahip olan Fiat Egea Cross, bu sayede satışlarını da arttırmayı başarmış durumda.

Fiat sudan ucuza SUV satıyor! Fiat Egea Cross fiyat listesi!

Fiat Egea Cross, baz donanım seviyesinde klasik olarak 1.4 litrelik benzinli motorla beraber geliyor. 95 beygir gücünde olan bu motora eşlik eden şanzıman tipiyse elbette ki manuel. Ancak bu motorun harika bir performans vadettiğini söylemek herhalde doğru olmaz. Zira kullanıcıların çok büyük bir bölümü, bu motorun yokuş performansından şikayetçi. Yani bu motora sahip bir Fiat modeli aldığınızda yokuşlarda bayılmalar yaşama olasılığınız bir hayli yüksek.

Peki ama Fiat Egea Cross fiyatı ne kadar? Bu sorunun cevabına sizler için hazırlamış olduğumuz fiyat listesinden göz atabilirsiniz. Ancak ondan önce araç hakkında birkaç bilgi daha verelim. Egea Cross, 440 litrelik bir bagaj hacmine sahip.

Bu yükleme alanı günlük kullanımlar için yeterli olsa da geniş aileler için biraz küçük kalabiliyor. Ancak arka koltukları yatırarak bu alanı daha da genişletebileceğinizi unutmamak lazım. Fiyat detaylarına ve donanım seçeneklerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

1.4 Fire 95 HP Street Manuel Benzinli

Fiyatı: 897.900 TL

1.3 M.Jet 95 HP Street Manuel Dizel

Fiyatı: 1.047.900 TL

1.6 M.Jet 130 HP DCT Street Otomatik Dizel

Fiyatı: 1.186.900 TL

1.5 T4 Hibrit 130 HP AT Street Otomatik Elektrikli-Benzinli

Fiyatı: 1.318.900 TL

1.4 Fire 95 HP Urban Manuel Benzinli

Fiyatı: 937.900 TL

1.3 M.Jet 95 HP Urban Manuel Dizel

Fiyatı: 1.087.900 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir