Analistler: Binance’deki Bu 5 Altcoin Aniden Sıçrayabilir!

En son teknik analizler, SHIB, LUNC ve IMX gibi volatil kriptolar için çift haneli düşüş önerdi. Bu yazıda, Binance listesinde yer alan ve yukarı yönlü hareket edebilecek 5 altcoin için tahminlere yer verdik.

Binance listesindeki bu 5 altcoin boğa sinyali veriyor

Solana (SOL)

Solana (SOL) fiyatı 26 dolar direnç alanından çıkmaya ve yukarı yönlü dönüşünü doğrulamaya çalışıyor. Fiyatı FTX’in iflas ettiği Kasım ayında büyük bir darbe aldı, ATH seviyesi 259,90 dolardan %90’nin üzerinde düşüş gösterdi. Ancak, fiyat daha sonra büyük bir ralli başlattı ve şu anda 20,93 dolardan işlem görüyor.

Artışa rağmen, trend henüz yükseliş olarak kabul edilemez. Bunun iki ana nedeni, 26 dolarlık direnç alanının üzerine çıkamama ve 50 çizgisinden RSI reddi. Her iki gelişme de ortaya çıkana kadar, trend yükseliş olarak kabul edilemez. Yine de, 26 doların üzerinde başarılı bir çıkış, teknik analist Valdrin Tahiri’te 47 dolara doğru toparlanma hızlandırabilir.

Günlük grafiğe bakış, Solana fiyatının ilk olarak alçalan bir direnç çizgisinden çıktığını ve 20 Mart’ta yılın zirvesi olan 23,91 dolara ulaştığını gösteriyor. Dolayısıyla, düzeltme tamamlanırsa SOL fiyatı, 26 dolar direnç alanının üzerinde bir kırılmaya neden olacak yeni bir yukarı hareket başlatabilir. Bu da 47 dolar hedefinin ilk adımı olacak.

Sonuç olarak, en olası Solana fiyat tahmini 26 doların üzerinde bir kırılma ve 47 dolara doğru bir artış. Bununla birlikte, fiyat Mart ayının en düşük seviyesi olan 16 doların altına düşerse, bu yükseliş hipotezini geçersiz kılacak ve 10 dolara düşmesine neden olabilir.

Polygon (MATIC)

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız tanınan BTC balinalarından Kaleo, Polygon’un (MATIC) fiyatının önümüzdeki günlerde neler yapabileceğine dair beklentisini paylaştı. Gönderiye göre analist, MATIC/BTC çiftinde yükseliş beklentisiyle hızlı bir long pozisyona girdi.

Analist daha sonra, fiyat HTF döküm seviyesini yeniden test etmeden önce paritenin bir sıkışma yaşamasını bekliyor. Kaleo, USD grafiğine ilişkin beklentilerini de paylaştı. Bu grafikte fiyatın 1.25 dolar civarındaki yüksek seviyelere geri dönüş arayışında olacağına inandığını açıklıyor.

Aave (AAVE)

MATIC ve SOL, zamanlarda yüksek hacimleriyle dikkat çekerken, AAVE grafiğinde yatay hareketler hacimdi. DeFi altcoin, yazım sırasında 72,5 dolardan işlem görüyor. Teknik analizlere göre, 28 dolar direncini aşması Aave’nin 80 dolar işaretine ulaşmasına yardımcı olacak.

Talep, 76 ve 78 dolar seviyeleri arasında sabit kalmazsa, Aave’nin bir düşüş daha yapması bekleniyor. Aave, birçok işlem seansı için 78 doların üzerinde işlem yapmaya başladığında, altcoin 80 doları hedefleyecek. Bir önceki seansta işlem gören Aave miktarı yeşildi ve altcoinin talep gördüğünü gösteriyordu.

İndikatör tarafında MACD, satın alma sinyallerine bağlı yeşil histogramlar oluşturdu. Bollinger Bantları paralel kaldı ve sırasıyla 76 ile 80 arasında arasında gerildi, bu da 76 dolar seviyesinin dip olduğunu, Aave’nin ise 80 dolar dirençle karşılaşacağını gösteriyor.

Litecoin (LTC)

Litecoin parabolik bir toparlanma yaşadı ve kupa ve kulp formasyonu gerçekleştirmek için fiyatın düştüğü boyun çizgisine ulaştı. Fiyat bir toparlanmaya yol açtı ve teknik analizlere göre, başlangıçta 100 dolara ulaşmak için yükselebilir. Ayrıca, önümüzdeki günlerde trendi tersine çevirebilecek önemli bir yükseliş kaydedildi.

Chainlink (LINK)

Chainlink fiyatı, önceden belirlenmiş direnç ve destek seviyeleri dahilinde paralel bir kanalda işlem görüyor. Fiyat, ortalama seviyelerde işlem görüyor ve son zamanlarda kayda değer bir yukarı yönlü fiyat hareketi gerçekleştirdi.

V şeklindeki toparlanmanın, fiyatı kanalın direncine daha da yaklaştırabilecek gerekli momentumu sağladığı düşünülüyor. Bununla birlikte, ADX bir yükseliş sapması için çalışırken bir yükseliş kırılması için gereken güç biriktiğinde tokenin volatilitesi daha az olduğundan, bir yükseliş kırılması zorunlu olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir